Poznajmy się

Nazywam się Marcin Drążkowski i jestem agentem ubezpieczeniowym. Od ponad 20 lat buduję swoje doświadczenia zawodowe w oparciu o pracę z ludźmi. Podstawą w działaniu jest dla mnie budowanie relacji. To dzięki nim, mogę poznać Klienta i  przygotować dla niego rozwiązania dopasowane perfekcyjnie do jego potrzeb, które realnie zabezpieczą jego przyszłość.

Twoja decyzja to nasza wspólna odpowiedzialność.

Szanując Klienta, kieruję się wartościami, które osobiście uznaję za najważniejsze
w pracy agenta.

Konkretność, rzeczowość, słowność, profesjonalizm, uczciwość, wzajemne zaufanie.

To dzięki etyce pracy, docenionej przez moich Klientów oraz profesjonalnej wiedzy, zostałem nominowany do członkostwa w prestiżowej, międzynarodowej organizacji MDRT, skupiającej 1% najlepszych agentów ubezpieczeniowych
na świecie. 

Członkostwo w MDRT to wielki zaszczyt , ale także wielka odpowiedzialność.

Moim celem jest rozbudzenie w ludziach świadomości w zakresie ryzyka
i przezorności w odniesieniu do przyszłości własnej oraz naszych bliskich. Bycie przygotowanym na każdy scenariusz, który przyniesie nam życie, pozwala być nam o jeden krok do przodu, co w obecnych czasach jest wartością nieocenioną.

Jeśli szukasz profesjonalnej wiedzy, wysokiego poziomu doradztwa i serwisu mogę Ci pomóc.

Porozmawiajmy.

MDRT, Million Dollar Round Table, to międzynarodowe stowarzyszenie agentów ubezpieczeń życiowych i doradców finansowych z ponad 80 letnią tradycją. Członkostwo w organizacji to potwierdzenie doskonałej wiedzy, serwisu, poziomu doradztwa finansowego i rewelacyjnych wyników sprzedaży.

Więcej o MDRT (przeczytaj)